Tisk

MUDr. Jörgová s.r.o.

Gynekologie a porodnictví

Běžný pracovní režim

Milé pacientky od 27.4. 2020 přecházíme v ordinaci na běžný pracovní režim. Provádíme již veškerá preventivní, těhotenská, ultrazvuková a akutní vyšetření.

Je nutné ale dodržovat speciální hygienické podmínky: Všechny pacientky musí mít ochranu před nosem a ústy- roušku či respirátor. Máte-li respirátor s filtrem, prosíme nasadte si před něj ještě roušku. Vstupujte do čekárny bez doprovodu. V čekárně by se mělo pohybovat maximálně 7 lidí. Pokud počet lidí bude vyšší než 7, prosíme počkejte venku před vstupem do objektu a vstupte teprve až ve chvíli, kdy jiná osoba opustí budovu. Po vstupu do sesterny si odezinfikujte ruce.

Zároveň žádáme všechny pacientky s akutními obtížemi kontaktujte nás na tel: 483 314 686. Zajistíme Vám termín kontroly,který Vám bude vyhovovat a zároveń bude vhodný dle objednacího kalendáře, aby nedošlo k akumulaci většího množství pacientek v čekárně.

Nadále prosíme, abyste si o recepty na antikoncepci a chron. medikaci žádali primárně telefonickou cestou na tel: 483 314 686., nebo přes e-mail: gynekologie@jorgova.cz, či přes system e-services . Opět je to z důvodu, abychom eliminovali množství lidí v čekárně.

Ordinační doba odpovídá běžné provozní době.

Děkujem za pochopení kolektiv MUDr Jorgová s.r.o.